512 088 880

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia mikrofirmy! Comarch ERP XT to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia uproszczonej księgowości, a nawet własnego sklepu internetowego. Całość dostępna jest przez przeglądarkę internetową na Twoim komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. W rozwiązaniu największy nacisk położono na bezpieczeństwo danych oraz wygodę pracy i intuicyjne działanie. Dla firm, które prowadzenie księgowości powierzają zewnętrznym księgowym, dodatkową zaletą jest możliwość bezpłatnej, internetowej wymiany dokumentów z biurem rachunkowym korzystającym z usługi iKsięgowość24. Oszczędzaj czas i z łatwością prowadź biznes. Niezawodne oprogramowanie, dzięki któremu rozwiniesz swoją firmę i zadbasz o bezpieczeństwo danych. Comarch ERP XT to system sprawdzony przez tysiące przedsiębiorców. Skorzystaj z aplikacji internetowej i aplikacji mobilnych do wystawiania faktur lub rozliczania wydatków z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę. Analiza Business Intelligence dostarcza szczegółowych raportów pozwalających kontrolować na bieżąco stan firmy i błyskawicznie reagować na zmiany.

Wystawiaj faktury w kilka sekund

Z Comarch ERP XT możesz prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon - Comarch ERP XT jest zawsze gotowy do użycia (wystarczy połączenie internetowe). W prosty sposób wystawiaj dokumenty sprzedaży i dodawaj dokumenty kosztowe, kontroluj zaległe płatności i rozliczaj kontrahentów. Dodawaj kontrahentów wpisując jedynie numer NIP – dzięki integracji z bazą danych GUS pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie.

Miej swój magazyn pod pełną kontrolą

Przygotowany zestaw funkcji takich jak kontrola stanów magazynowych, ewidencja ilości oraz wartości towarów, czy inwentaryzacja, został specjalnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Przekonaj się, że jeszcze nigdy zarządzanie magazynem nie było takie proste! Automatycznie przeprowadź w Twojej firmie inwentaryzację oraz spis z natury. Włącz kontrolę stanów magazynowych dla produktów. Program sam zablokuje sprzedaż towarów, których nie masz w magazynie.

Uproszczona księgowość łatwo i przyjemnie

Comarch ERP XT to maksymalnie zautomatyzowany proces księgowania. Ty wystawiasz faktury, a program samodzielnie księguje dokumenty. Szereg funkcjonalności zapewni Ci obsługę całego procesu prowadzenia uproszczonej księgowości od A do Z. Dodawaj dokumenty i pozwól programowi prowadzić za Ciebie uproszczoną księgowość. Prowadź księgę przychodów i rozchodów, rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję pracowników i wynagrodzeń oraz środków trwałych. Deklaracje VAT-7 zostaną automatycznie wysyłane do Urzędu Skarbowego.

Sprzedawaj bezpłatnie w Internecie

Comarch ERP XT to jedyne rozwiązanie tego typu umożliwiające sprzedaż produktów całkowicie bezpłatnie na portalu wszystko.pl. Cały proces sprzedaży i obsługi zamówień prowadzony jest w prosty sposób bezpośrednio z programu. Stwórz profesjonalny sklep internetowy i sprzedawaj towary w wielu miejscach jednocześnie. Docieraj do nowych klientów wykorzystując platformę Allegro, wszystko.pl czy najpopularniejsze porównywarki cenowe. Dopasuj wygląd swojego sklepu najprostszą metodą przeciągnij i upuść" lub stwórz projekt od podstaw za pomocą prostych narzędzi.

Zrozum dane swojego biznesu

Na bieżąco analizuj trendy w sprzedaży, zarządzaj należnościami i kontroluj rentowność w przystępnych raportach. Obsługa raportów business intelligence nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej – z łatwością twórz własne raporty metodą „przeciągnij i upuść”, bez wsparcia ekspertów IT.

Kontakt

+48 789 260 770

biuro@infilab.pl