Produkty

Produkty

miniUsługa

MUS czyli miniUsługa - to pakiet usług informatycznych dostosowany do Twoich potrzeb. W pakiecie otrzymujesz 4 godziny pracy / konsultacji informatycznych - bezpośrednio na miejscu w Twojej firmie i zdalnie. Może się okazać, że Twoje miesięczne potrzeby informatyczne zamkniesz w jednym MUS-ie. MUSisz to sprawdzić. Czekamy na Ciebie.

Comarch ERP XT

Nowoczesny program do zarządzania małą firmą. Oszczędzaj czas i z łatwością prowadź swój biznes. Niezawodne oprogramowanie księgowe, dzięki któremu rozwiniesz swoją firmę i zadbasz o bezpieczeństwo danych - system sprawdzony już przez tysiące przedsiębiorców. Aby z niego korzystać, wystarczy dostęp do Internetu. Faktury możesz wystawiać na swoim smartfonie, będąc poza firmą.

Oprogramowanie TEC-IT

Wraz ze wzrostem skali działania przedsiębiorstwa, należy dbać o kontrolę i ewidencję wszelkich ruchów towaru. Jako partner firmy TEC-IT, zajmujemy się dystrybucją a także wdrażaniem oprogramowania do obsługi kodów kreskowych, tworzenia etykiet oraz aplikacji raportujących i zbierających dane. Oferowane narzędzia reprezentują wysoki standard jakościowy i wykorzystywane są na całym świecie.

Oprogramowanie ESET

Bezpieczeństwo to podstawa. Oferujemy produkty firmy ESET - sprawdzone i solidne oprogramowanie antywirusowe, zabezpieczające jednostki użytkowników przed szkodliwym oprogramowaniem, zapobiegające wyłudzeniom i kradzieży danych. Produkt zapewnia także ochronę bankowości internetowej oraz szereg innych usług.

Office 365

Bez względu na to, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, korzystasz z dobrze znanego zestawu narzędzi biurowych najwyższej klasy. Zawsze aktualne wersje aplikacji pakietu Office umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie w czasie rzeczywistym materiałów dowolnym osobom przy użyciu komputera PC lub Mac albo urządzenia z systemem iOS, Android™ lub Windows.

Inne

W naszej ofercie jest jeszcze szereg innych rozwiązań - w zależności od oczekiwań oraz specyfiki działania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu - z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. Więcej szczegółów i opisów znajduje się w sekcji "Usługi" - wystarczy wybrać kategorię.